رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی منتخبین

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۸ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 24 November
مجلس دهم
منتخب مردم اردبیل در مجلس یازدهم:

مردم به دولت و مجلس دهم نمره قبولی ندادند

منتخب مردم اردبیل در مجلس یازدهم معتقد است مردم به دولت و مجلس دهم نمره قبولی ندادند.

 

 

 

منتخب مردم اردبیل در مجلس یازدهم معتقد است مردم به دولت و مجلس دهم نمره قبولی ندادند.

 

*** از آرمان‌های انقلاب فاصله گرفته‌ایم

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری منتخبین، علی نیکزاد طی سخنانی در جلسه هم‌اندیشی مجلس تراز انقلاب اسلامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی هم اسلام را با خود دارد و هم مردم‌سالاری دینی را تضمین کرده است، گفت:

در جمهوری اسلامی قدرت بازدارندگی با اقدامات خوب و مجاهدت دفاعی و علمی به عزت‌مندی رسید، اما واقعیت این است که از آرمان‌های انقلاب اسلامی فاصله گرفته‌ایم.

 

*** مردم به دولت و مجلس دهم نمره قبولی ندادند

 

منتخب مردم اردبیل در مجلس یازدهم در ادامه اظهار کرد:

مشکلات عدیده موجود را در جریان انتخابات دیدیم و مردم هم در انتخابات اخیر بدون تعارف به دولت و به مجلس دهم نمره قبولی ندادند. مردم به همه ما پیام دادند و به دنبال تغییر بودند، اما درون نظام مقدس جمهوری اسلامی دنبال تغییر هستند.

 

وی در ادامه اضافه کرد:

مردم بازگشت به آرمان‌های انقلاب اسلامی را از نمایندگان خواستند و فساد را برنمی‌تابند. مردم به دنبال این هستند که ما سرباز باشیم و برای مقام معظم رهبری سربازی کنیم؛ ما می‌خواهیم سربازی آقا و نوکری مردم را کنیم. ما در مجلس یازدهم باید کاری کنیم که کارآمدی آن، خودش را نشان دهد؛ مجلس دهم ناکارآمدی خود را نشان داد و قوه قضاییه باید با یقه سفیدها برخورد کند.

 

*** با حاجی بابایی در یک کشتی هستیم

 

نیکزاد با اشاره به کاندیداتوری خود برای نایب رییسی مجلس یازدهم ، بیان کرد:

من برای قدرت و حضور در هیئت رییسه نیامده‌ام. تکلیف انقلابی همه این بود که یکی شویم، بر همین اساس کاندیدای نایب رئیسی مجلس شدم با اینکه این استمزاج را درست نمی‌دانم اما آن را پذیرفتم و زیر آن نخواهم زد.

 

وی در ادامه افزود: ما با حضور آقای حاجی بابایی در یک کشتی هستیم. مردم با کسی عقد اخوت نبسته‌اند و اگر درست عمل نکنیم به ما فحش خواهند داد.

 

*** هیئت رئیسه باید خادم نمایندگان باشند

 

به گزارش خبرگزاری منتخبین، منتخب مردم اردبیل در مجلس یازدهم در پایان، اظهار داشت:

هیئت رئیسه باید خادم نمایندگان باشند و باید بیرون از مجلس اقتدار داشته باشند و از کیان و شأن و جایگاه مجلس دفاع کنند. باید بدانند که نظر خودشان به نمایندگان ارجحیت ندارد و باید تواضع و توکل داشته باشند.

باید با یکدیگر کار کنیم، همه بارها را بر دوش یک مرد یعنی حضرت آقا نیندازیم، رقابت‌اخلاق محور داشته باشیم اما روزی که انتخابات تمام شد، رقابت را به برادری تبدیل کنیم.

منبع: منتخبین «مرکز اطلاع رسانی انتخابات ایران»

 

 

انتهای پیام///

اخبار مرتبط