رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی منتخبین

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 26 November
انتخابات

استاندار تهران بیان کرد که تخلفات جزئی در انتخابات مجلس گزارش شده است.

 

 

*** تخلفات جزئی در انتخابات مجلس گزارش شده است

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری منتخبین، انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه بازدید از یکی از شعب اخذ رای اقلیت‌های دینی (کلیسای سرکیس مقدس) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد:

آن چیزی که تا به حال رصد کرده‌ایم گویای حضور مردم پای صندوق‌های رای مثل ادوار قبل بوده است.

در تهران مردم عادت کرده‌اند که معمولا بعد از ظهر به پای صندوق‌های رای می‌آیند. تهمیدات لازم را برای تامین امنیت و سرعت بخشیدن به روند رای گیری در شعبات مختلف به وسلیه ابزار احراز هویت فراهم کرده‌ایم.

استاندار تهران با بیان این که «ان‌شاءالله مردم حماسه دیگر را رقم خواهند زد» افزود:

شور و شوق خوبی در محل این شعبه رای‌گیری یعنی کلیسای سرکیس برای اقلیت‌های دینی حاکم است ۴ کرسی مجلس شورای اسلامی به اقلیت‌های دینی اختصاص دارد یکی از کاندیداها برای نمایندگی از ارامنه شمال انتخاب خواهد شد.

 

*** عبور و مرور اتوبوس‌ها از حومه استان تهران به شهر تهران

 

محسنی بندپی در پاسخ به این پرسش که چه تخلفاتی تا به حال گزارش شده است؟ گفت:

تخلفاتی عمدتا جزئی گزارش شده است که در دست بررسی و ارزیابی است. این تخلفات به ستاد پیشگیری از وقوع جرم و قوه قضاییه ارسال شده و پیگیری خواهد شد.

عمده این تخلفات در زمینه فضای مجازی است و بخش قلیلی از تخلفات مربوط به خرید و فروش رای بوده است. مقدار تخلفات خرید و فروش به شدت کم بوده است.

 

به گزارش خبرگزاری منتخبین، استاندار تهران در پایان پیرامون عبور و مرور اتوبوس‌ها از حومه استان تهران به شهر تهران، اظهار داشت:

ما به نیروی انتظامی ابلاغ کرده‌ایم و این نیرو عبور و مرور اتوبوس‌ها را به دقت کنترل می‌کند. قرار بر این است که از هر گونه تردد اتوبوسی از حوزه‌ای به حوزه دیگر جلوگیری شود.

 

منبع:  منتخبین «مرکز اطلاع رسانی انتخابات ایران»

 

 

انتهای پیام///

اخبار مرتبط