رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی منتخبین

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۹ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 25 November
انتخابات

جامعه زنان انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای تنها راه نجات کشور از بحران‌های داخلی و خارجی را پیروی از نظر اکثریت مردم و برگزاری یک انتخابات واقعی عنوان کرد.

 

 

*** بیانیه جامعه زنان انقلاب اسلامی در رابطه با انتخابات مجلس

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری منتخبین، در بخشی از این بیانیه که به تازگی انتشار یافته، تصریح شده که مردم و آن‌دسته از جریانات سیاسی که به‌دنبال استیفای حقوق ملت هستند در تجربیات چهل ساله‌ اخیر نشان داده‌اند چنانچه حضورشان به رسمیت شناخته شود، انتخابات را فرصتی می‌دانند تا خواسته‌های خود را از طریق مشارکت در فرآیند این همه‌پرسی مطالبه کنند.

 

*** متن بیانیه

 

در بیانیه جامعه زنان انقلاب اسلامی آمده است:‌

براین اساس، جامعه زنان انقلاب اسلامی نیز در انتخاباتی که صاحبنظران و کنشگران جامعه با هر گرایش فکری، دینی، قومی، زبانی، سیاسی و اقتصادی بتوانند خود را کاندیدای نمایندگی مجلس شورای اسلامی کنند و آزادانه نظرات و برنامه‌های خود را به اطلاع رأی‌دهندگان برسانند، مشارکت خواهد کرد.

تنها راه نجات فرودستان و نیز حذف‌شدگان از فشارهای اقتصادی و اجتماعی و همچنین تنها راه نجات کشور از بحران‌های داخلی و خارجی، پیروی از نظر اکثریت مردم و برگزاری یک انتخابات واقعی است.

 

به گزارش خبرگزاری منتخبین، در پایان این بیانیه آمده است:

در این بیانیه، انسجام فراگیر، حاصل انتخابات آزاد، سالم و عادلانه عنوان و تصریح شده که تنها قدرت، قدرت مردم است که خواهد توانست زیاده‌خواهی‌های قدرت سلطه‌گر بین‌المللی را متوقف کند.

منبع: منتخبین «مرکز اطلاع رسانی انتخابات ایران»

 

 

انتهای پیام///

اخبار مرتبط