رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی منتخبین

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۹ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 25 November
مجلس خبرگان

دبیر شورای نگهبان با اشاره به شرکت ۲۷۲ نفر در آزمون کتبی انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری از رسیدگی به پرونده‌های ثبت‌نام‌کنندگان بر اساس مستندات خبر داد.

 

 

*** رسیدگی به پرونده‌های ثبت‌نام‌کنندگان بر اساس مستندات

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری منتخبین، آیت‌الله احمد جنتی در جلسه این شورا با ابراز نگرانی از وضعیت آلودگی هوای تهران و سایر شهر‌های کشور، اظهار داشت:

آلودگی هوا عوامل مختلفی دارد که باید هرچه سریع‌تر مسئولان مربوطه برای رفع آن چاره‌جویی کنند، آلودگی هوا مشکلات زیادی را برای عموم مردم به‌ویژه بیماران و افراد سالخورده ایجاد کرده که ان‌شاءالله مسئولان نه‌فقط به‌شکل مقطعی بلکه راهکار دائمی برای حل این معضل پیدا کنند.

دبیر شورای نگهبان در ادامه سخنان خود به روند بررسی شکایات و صلاحیت‌ها در شورای نگهبان و هیات مرکزی نظارت بر انتخابات اشاره و بیان کرد:

الآن در مقطع بررسی صلاحیت‌ها در شورای نگهبان هستیم و همکاران مشغول رسیدگی به پرونده‌های ثبت‌نام‌کنندگان بر اساس مستندات هستند.

 

*** حضور ۲۷۲ نفر در آزمون کتبی انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری

 

وی پیرامون شکایات انتخابات اعلام کرد: بررسی شکایات و صلاحیت‌ها آن‌هم در زمان کوتاه، اقدامی به‌شدت طاقت‌فرساست که البته شورای نگهبان با دقت مشغول انجام آن است تا خدای نکرده حتی حق یک نفر نیز تضییع نشود.

 

به گزارش خبرگزاری منتخبین، دبیر شورای نگهبان در بخش پایانی سخنان خود به برگزاری آزمون کتبی از داوطلبان انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد و اظهار داشت:

این آزمون با دعوت از ۲۷۲ نفر انجام شد و الآن در مرحله تصحیح اوراق امتحانی داوطلبان هستیم که در صورت قبولی از آن‌ها برای آزمون شفاهی دعوت به‌عمل می‌آید تا پس از قبولی در ۲ مرحله کتبی و شفاهی صلاحیت‌های عمومی آن‌ها بررسی شود.

منبع: منتخبین «مرکز اطلاع رسانی انتخابات ایران»

 

 

انتهای پیام///

اخبار مرتبط