رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی منتخبین

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 27 November
صحبت‌های مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در خصوص انتخابات
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد:

سوء استفاده از موقعیت شغلی برای انتخابات پیش رو ممنوع است

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، سوء استفاده از موقعیت شغلی برای انتخابات پیش رو را ممنوع اعلام کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، سوء استفاده از موقعیت شغلی برای انتخابات پیش رو را ممنوع اعلام کرد.

 

*** ممنوع‌بودن سوء استفاده از موقعیت شغلی برای انتخابات پیش رو

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری منتخبین، هادی زارع‌پور با بیان این مطلب، اظهار داشت: این اقدام از مصادیق تخلفات اداری بوده و با متخلفان در کهگیلویه و بویراحمد نیز برخورد جدی می‌شود و بر اساس ماده هشت قانون رسیدگی به تخلفات اداری فرد یا افرادی که در کهگیلویه و بویراحمد مرتکب این تخلف شوند به هیأت تخلفات اداری اداره کل آموزش و پرورش استان معرفی خواهند شد.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، بیان کرد: مدیران مدارس، معلمان و مسئولان، معاونان و کارشناسان آموزش و پرورش این استان از ورود به مسائل سیاسی، جناحی و باندی با توجه به انتخابات پیش رو بپرهیزند و نباید هیچ‌گونه فعالیتی در آستانه انتخابات مجلس داشته باشند.

زارع پور عنوان کرد: کارکنان آموزش و پرورش و معلمان کهگیلویه و بویراحمد از پرداختن به مسائل قومی، قبیله ای، طایفه ای و منطقه ای دوری کنند تا تفرقه میان آن‌ها به وجود نیاید.

 

*** انتخابات، بیانگر پشتوانه مردمی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

 

وی ابراز داشت: مطرح کردن اینگونه مسائل در آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد به عنوان یک نهاد فرهنگی و فرهنگ‌ساز شایسته نیست.

زارع‌‌پور با اشاره به اینکه انتخابات بیانگر پشتوانه مردمی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، گفت: این رویداد مهم سیاسی مستلزم مشارکت همگانی مردم کشور و کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود و وظیفه هر کسی است که در این انتخابات شرکت کند.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی جمعه دوم اسفندماه ۱۳۹۸ برگزار می شود.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری منتخبین، سال تحصیلی ۱۳۹۸ – ۱۳۹۷ افزون بر ۱۵۳ هزار دانش آموز پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در کهگیلویه و بویراحمد مشغول به تحصیل بودند.

 

منبع:  منتخبین «مرکز اطلاع رسانی انتخابات ایران»

 

 

 

انتهای پیام///

اخبار مرتبط