رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی منتخبین

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۸ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 24 November
مجریان انتخابات

رئیس ستاد انتخابات کشور با بیان این‌که مجریان انتخابات ، به هیچ عنوان به احدی وامدار نیستند، بر امانتداری رأی مردم از سوی این مجریان تأکید کرد.

رئیس ستاد انتخابات کشور با بیان این‌که مجریان انتخابات ، به هیچ عنوان به احدی وامدار نیستند، بر امانتداری رأی مردم از سوی این مجریان تأکید کرد.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری منتخبین، جمال عرف در جلسه ستاد انتخابات و مدیران سیاسی استان کردستان با اشاره به این که ما به عنوان مدیران نظام، با علم و آگاهی نسبت به شرایط کشور و سختی‌های مدیریت، مسئولیت را پذیرفته‌ایم تا به مردم و نظام خدمت کنیم، اظهار کرد:

اساساً اصالت مدیریت، مدیریت در شرایط سختی و بحران است. همه ما مدیران می‌دانیم که با ظالمانه‌ترین و غیرقانونی‌ترین تحریم‌های تحمیلی مواجهیم و در چنین شرایطی، ضرورت دارد نمایندگان عالی دولت در حوزه‌های خود، با قوت و قدرت و بر اساس یک نقشه راه سنجیده و حساب شده، به وظایف خود عمل کنند.

 

*** مجریان انتخابات ، به احدی وامدار نیستند

 

وی همچنین با بیان اینکه مجریان انتخابات ، به هیچ عنوان به احدی وامدار نیستند و باید امانتدار رأی مردم باشند، ادامه داد:

مکانیزم و سازوکار انتخابات در کشور، اجازه تخلف گسترده و تعیین کننده را نمی‌دهد اما لازم است حتی در حد تخلفات کوچک هم مراقبت و نظارت جدی انجام شود.

 

به گزارش منتخبین «مرکز اطلاع رسانی انتخابات ایران»، رئیس ستاد انتخابات کشور در پایان، با تأکید بر وظیفه ذاتی وزارت کشور در خصوص برگزاری انتخاباتی سالم و امن بر ضرورت رعایت دو اصل بی‌طرفی و قانون‌مداری توسط مجریان انتخابات ، تأکید کرد.

 

منبع: منتخبین «مرکز اطلاع رسانی انتخابات ایران»

 

 

 

انتهای پیام///

اخبار مرتبط