• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022
13
دبیر کل حزب همدلی مردم تحولخواه (همت) اعلام کرد

رفع موانع قانونی اشتغال؛ بزرگ‌ترین برنامه حزب همدلی مردم تحولخواه (همت)

  • کد خبر : 2249
  • ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۷:۰۰
رفع موانع قانونی اشتغال؛ بزرگ‌ترین برنامه حزب همدلی مردم تحولخواه (همت)

دبیر کل حزب همدلی مردم تحولخواه (همت) با اشاره به نقش جوانان دهه شصتی در مدیریت کشور، بزرگ‌ترین برنامه حزب همدلی مردم تحولخواه (همت) را رفع موانع قانونی اشتغال اعلام کرد.

دبیر کل حزب همدلی مردم تحولخواه (همت) با اشاره به نقش جوانان دهه شصتی در مدیریت کشور، بزرگ‌ترین برنامه حزب همدلی مردم تحولخواه (همت) را رفع موانع قانونی اشتغال اعلام کرد.

 

*** دهه طلایی شصت؛ دهه‌ای نامساعد برای حضور احزاب در کشور

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری منتخبین، سید احمد نبوی در نشست خبری با موضوع احزاب و دهه شصتی‌ها، با تاکید بر نقش جوانان دهه شصتی در مدیریت کشور، اظهار کرد:

دهه طلایی شصت؛ دهه‌ای بود که عرصه برای حضور احزاب در کشور مساعد نبود و با توجه به این‌که در دهه 70 و 80 نیاز به گفت‌و‌گو با مردم ضروری به نظر رسید، احزاب شکل گرفتند.

نبوی ادامه داد: در ابتدا دو حزب اصولگرا و اصلاح طلب شکل گرفتند، ولی کم کم به دلیل فاصله گرفتن از مردم ماهیت اصلی خود را از دست دادند، به گونه‌ای که دیگر امروزه قابلیت مدیریت جریان‌های فکری جامعه را ندارند.

وی افزود: حزب ما حدود دو سال است که به صورت حزبی به فعالیت خود ادامه می‌دهد و از بهمن ماه سال 97 حزب همدلی مردم تحولخواه نام گرفته‌ایم. برای انتخابات مجلس در اسفند ماه 1398 نیز برنامه‌های جانع و مدونی در نظر داریم. این حزب در 213 منطقه تهران نماینده دارد.

 

حزب همدلی مردم تحولخواه

 

*** نگاه حزب همدلی مردم تحولخواه (همت) ؛ نگاهی به سازمان دهی جوانان

 

دبیر کل حزب همدلی‌مردم تحولخواه (همت) در ادامه خاطر نشان کرد: نگاه حزب ما نگاهی به سازمان دهی جوانان است. در 16 استان کشور حزب همدلی مردم تهران آماده افتتاح است و در کل کشور 105 شعبه از این حزب در حال فعالیت است.

 

*** بزرگ‌ترین برنامه حزب همدلی مردم تحولخواه (همت)

 

وی اظهار کرد: متاسفانه در کشور کار خوب حزبی صورت نگرفته است و ما در حال برنامه ریزی برای انجام یک کار حزبی هستیم. بزرگ‌ترین برنامه حزب همدلی مردم تحولخواه (همت) در 50 تا 60 بند در بخش رفع موانع قانونی اشتغال در حال تدوین است.

 

*** دو نوع گفتمان در رویکرد حزب همدلی مردم تحولخواه

 

سید احمد نبوی با اشاره به توجه به دو نوع گفتمان در رویکرد حزب همدلی مردم تهران ، گفت:

گفتمان نخست حزب دوری از اشتباهات دو جریان سیاسی عمده کشور؛ یعنی اصولگرا و اصلاح طلب است و گفتمان دوم درباره اشتغال دهه شصتی‌ها است. بر اساس آمارها حدود 17 میلیون نفر در این کشورمان جزء این دهه هستند که 65 درصد آنها تحصیل کرده بوده و متاسفانه 50 درصد آنها بیکار هستند.

نبوی افزود: امروزه اشتغال یک پدیده امنیتی و سیاسی است و برطرف کردن چالش‌های این حوزه در کشور بیش از پیش مهم و ضروری به نظر می‌رسد.

دبیر کل حزب همدلی مردم تحولخواه (همت) ادامه داد: برای انتخابات مجلس شورای اسلامی حداقل 150 نماینده مستقل خواهیم داشت که می‌توانند در حزب ما قرار بگیرند.

 
*** کیفیت مجلس دهم

 

سید احمد نبوی درباره اثرگذاری و کیفیت مجلس دهم گفت:  مجلس دهم بی‌اثرترین مجلس بعد از انقلاب بوده است. ما پیشنهاد می‌کنیم در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی به کسانی رای داده شود که با تخصص، تعهد و مسئولیت پذیری از انجام امور محوله برآمده و پاسخگوی انتظارات باشند.

نبوی اظهار کرد: خوشبختانه حزب ما کاندیداهای متخصص و متعهد در حوزه‌های مختلف شهر تهران شناسایی کرده تا علاوه بر داشتن کارایی لازم برای عرصه‌های مدیریتی کشور بتوانند چالش‌های موجود در کشور را شناخته و نسبت به رفع آن اقدام کنند و پاسخگویی نیازهای مردم و جامعه باشند.

وی افزود: اگر حزب ما تنها 5 نماینده در کشور داشته باشد و متعهد به آرمان‌ها و برنامه‌های حزب باشد، بی‌تردید می‌توانیم در رسیدن به اهداف خود موفق باشیم. مسیر و منشوری در حال طراحی است که اهداف و خط مشی ما را بیان می‌کند. بزرگ‌ترین دغدغه ما رفع موانع اشتغال جوانان کشورمان است تا در کنار آن بسیاری از معضلات کشور حل شود.

 

حزب همدلی مردم تحولخواه

 

*** ایجاد اشتغال خانگی

 

سید احمد نبوی گفت: برنامه مدونی برای ایجاد اشتغال خانگی در استان‌های مختلف داریم که قرار است در صورت ورود نمایندگان ما به مجلس آن را ارائه دهیم.

 

*** اقدامات حزب در راستای جلوگیری از خطاها و کاستی‌های احزاب دیگر کشور

 

دبیر کل حزب همدلی مردم تحولخواه (همت) درباره اقدامات حزب خود در راستای جلوگیری از خطاها و کاستی‌های احزاب دیگر کشور گفت: برای پرهیز از بروز خطاها و کاستی‌ها در حزب اتاق فکری تشکیل داده‌ایم که حدود هشت ماه است نحوه پرهیز از ایجاد خطاها و کاستی‌ها را بررسی می‌کند.

نبوی ادامه داد: آنچه که احزاب دیگر مانند اصلاح طلبان و اصولگرایان انجام ندادند را انجام داده تا اشتباهات احزاب را شناسایی کرده و به آنها عمل کنیم. اگر مسئولی در صورت رسیدن به مقامی اشتباهات و خطاهای احزاب دیگر را تکرار کند، قطعا مواخذه و بازخواست شده و باید پاسخگو باشد.

 

*** نحوه ارتباط حزب همدلی مردم تحولخواه (همت) با مردم

 

وی درباره نحوه ارتباط حزب همدلی مردم تحولخواه (همت) با مردم افزود: یک سال و نیم است که با مردم در حال ارتباط بوده و حدود صد برنامه برای ارتباط با مردم تهران داشته‌ایم. در هزار مسجد تلاش کردیم تا عضوگیری موثری داشته باشیم. مجموعه اقدامات ما سبب شد تا افراد متخصص و متعهد را جذب کنیم و چند سیمنار نیز برگزار کرده‌ایم.

 

*** هیچ ژنرال اصولگرا و اصلاح طلب حق عضویت در حزب همدلی مردم تحولخواه (همت) را ندارد

 

دبیر کل حزب همدلی مردم تحولخواه (همت) درباره ارتباط گرفتن حزب با اشخاص صاحب نفوذ از میان احزاب اصولگرا و اصلاح طلب، گفت: هیچ ژنرال اصولگرا و اصلاح طلب حق عضویت در حزب همدلی مردم تحولخواه (همت) را ندارد. حتی حضور شخصیت‌های بانفود و صاحب منصب کشور از جمله محمدباقر قالیباف و محسن رضایی در حزب ما موجب کاهش محبوبیت حزب از سوی جوانان می‌شود. بی‌تردید جوانگرایی جنس قالیباف با جوانگرایی حزب همدلی مردم تحولخواه (همت) فرق دارد.

 

*** شفافیت مالی حزب در انتخابات

 

نبوی درباره بحث شفافیت مالی حزب خود در انتخابات گفت: گزارش مالی حزب همدلی مردم تحولخواه(همت) در یازده صفحه در سال 1397 به وزارت کشور ارسال شد و مورد تایید قرار گرفت. ما تنها حزبی هستیم که بیمه داریم و نسبت به اعضای خود پاسخگو و متعهد هستیم.

وی افزود: امروزه برای انتخابات باید هزینه کرد. حتی برای نصب بنر در محلات مختلف از همان محله اسپانسر گرفته‌ایم تا مباحث مالی شفاف و مشخص باشد.

دبیر کل حزب همدلی مردم تحولخواه(همت) درباره میزان دسترسی حزب به اهداف خود با توجه به شرایط خاص کشور گفت: امیدواریم شرایط کشور به سمتی پیش برود که حزب ما بدون ژنرال‌های سیاسی بتواند به اهداف خود برسد. ما به دیدن شخصیت‌های سیاسی از جمله ناطق نوری و محمدرضا باهنر رفته و نظرات و دیدگاه‌های آنان را نیز شنیده‌ایم و دیدگاه‌های خود را نیز مطرح کرده‌ایم.

 

*** برای 15 تا 20 کرسی مجلس حساب ویژه‌ای باز کرده‌ایم

 

سید احمد نبوی ادامه داد: انتظار نداریم که بتوانیم در انتخابات مجلس پیروزی چشمگیری داشته باشیم، ولی برای 15 تا 20 کرسی مجلس حساب ویژه‌ای باز کرده‌ایم.

نبوی درباره عملکرد دولت تدبیر و امید و شخص رئیس‌جمهور اظهار کرد: حسن روحانی بدل هاشمی رفسنجانی بود که نتوانست جذابیت‌ها و تخصص‌های رفسنجانی را داشته باشد. البته باید اذعان کرد که روحانی در دوره بدی قرار گرفت.

 

*** پشت کردن اصلاح طلبان به حسن روحانی

 

به گزارش منتخبین «مرکز اطلاع رسانی انتخابات ایران»، دبیر کل حزب همدلی مردم تحولخواه (همت) در پایان، اظهار کرد: انتخاب مدیران نالایق، استفاده نکردن از مدیران جوان و نیز قرار گرفتن روحانی در دوران بد سیاسی و اقتصادی از دیگر معایب عصر روحانی بود. در این میان البته پشت کردن اصلاح طلبان نسبت به حسن روحانی را هم نمی‌توان نادیده گرفت و به راحتی از آن گذشت. 

 

 

منبع: منتخبین «مرکز اطلاع رسانی انتخابات ایران»

 

 

انتهای پیام///

لینک کوتاه : https://montakhabinnews.com/?p=2249

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.